Mgr. Natália Čavojcová - klinický psycholog a psychoterapeut

DSC 0051

Mgr. Natália Čavojcová, klinická psycholožka a psychoterapeutka

 

Studium jednooborové psychologie na FH TU v Trnavě ukončila v roce 2003, atestaci z klinické psychologie složila v roce 2007, funkční specializaci z psychoterapie v roce 2008. Absolvovala psychodynamický psychoterapeutický výcvik (SIPP) a výcvik v párové psychoterapii (IPPART). Byla  zaměstnaná v psychiatrických léčebnách v Pezinku (SR) a Horních Beřkovicích. V roce 2009 založila psychologickou ordinaci pro dospělé a dospívající, orientuje se na dlouhodobou hlubinnou psychoterapii. Je členkou asociace klinických psychologů a akreditovanou školitelkou ministerstva zdravotnictví pro vzdělávání klinických psychologů, věnuje se také kolegům v předatestační přípravě.

 

 

foto Hankova

Mgr. Ludmila Haňková, PhD., klinická psycholožka, psychoterapeutka

 

Studium jednooborové psychologie na FF UK v Praze ukončila v roce 2003, atestaci z klinické psychologie v roce 2023, připravuje se na atestaci z psychoterapie. Absolvovala výcvik v integrativní psychoterapii (Skálův institut) a v klinické hypnoterapii, je certifikovanou supervizorkou (ČIS). Pracovala jako poradenský psycholog, od roku 2016 je zaměstnaná v ordinaci klinické psychologie kde se věnuje psychodiagnostice a psychoterapii dospělých a dospívajících, vede večerní psychoterapeutickou skupinu. Je členkou a lektorkou Skálova institutu, členství v EASC (European Asociation for Supervision and Coaching). Pracuje také s rusky mluvící pacienty.

 

 

 foto Jandova

 
Mgr. Regina Jandová, 
psycholožka v předatestační přípravě a psychoterapeutka

 

 

Studium jednooborové psychologie na FF UP v Olomouci ukončila v roce 2019, ve stejném roce akreditovaný kvalifikační kurz psychologa ve zdravotnictví. Absolvovala výcvik v kognitivně behaviorální psychoterapii a v krizové intervenci, je členkou České společnosti kognitivně behaviorální terapie (ČSKBT) a Mezinárodního institutu KBT. Od roku 2021 je zaměstnaná v ordinaci klinické psychologie, zaměřuje se na práci s lidmi, kteří trpí úzkostnými poruchami, depresemi a poruchami osobnosti, ve specializační přípravě v oboru klinická psychologie.V současné době působí i na Lince bezpečí a v KBT centru.

www.psychologpraha.cz