Mgr. Natália Čavojcová - klinický psycholog a psychoterapeut

DSC 0051

Mgr. Natália Čavojcová, klinický pycholog a psychoterapeut

Kvalifikace:

  • Atestace v oboru klinická psychologie.
  • Specializační zkouška v oboru psychoterapie (po absolvování 4-letého psychoterapeutického výcviku v hlubinně orientované psychoterapii, jsem držitelkou oprávnění provádět systematickou psychoterapii ve zdravotnictví).
  • Jsem registrovaným klinickým psychologem Ministerstva zdravotnictví ČR
  • Jsem členem asociace klinických psychologů ČR
  • Samostatně provozuji zdravotnické zařízení – ordinaci klinického psychologa (IČZ:08998021)
  • Jako zdravotnické zařízení jsem akreditovaná pro specializační vzdělávaní v oboru klinická psychologie
  • Vlastním také živnostenské oprávnění, předmětem činnosti je psychologická diagnostika a poradenství.

Jsem klinický psycholog a psychoterapeut se 16letou praxí ve zdravotnictví. Zaměřuji se na práci s lidmi, kteří trpí úzkostnými poruchami, depresemi a poruchami osobnosti. Byla jsem zaměstnaná ve velkých psychiatrických léčebnách v Pezinku (SR) a Horních Beřkovicích, a to na různých odděleních, což mi poskytlo kvalitní základ pro kompetentní výkon mojí profese. Krátce po ukončení VŠ jsem pracovala také v pedagogicko-psychologické poradně s dětskými klienty.

V roce 2009 jsem založila vlastní zdravotnické zařízení - psychologickou ordinaci, kde poskytuji komplexní psychologické služby dospělým a dospívajícím. Orientuji se na dlouhodobou psychoterapii a psychologickou diagnostiku osobnosti.

Snažím se svým klientům poskytnout vysoce kvalifikovanou a nadstandardní péči. Celoživotní vzdělávání a zlepšování profesních dovedností je pro mně samozřejmostí.

 

Služby:

PsychoterapiePsychodiagnostikaPoradenství

www.psychologpraha.cz